Началник цех Шприцване

Менпауър е световен лидер в сектора на труда и създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Менпауър търси да назначи за свой лоялен клиент – мотивиран човек на длъжност.

Основни задължения:

- Организиране и контрол на производствения процес;
- Изпълнение на производствения план в искуемото количество, качество и срокове;
- Осъществява ежедневен оперативен контрол върху работата на поверените му работници и служители;
- Анализиране на несъответстващата продукция и вземане на адекватни решения за елиминирането й;
- Даване на предложения за оптимизиране на производствените процеси и разрешаване на възникнали проблемни ситуации;
- Участва при приемането и внедряването на разработки за въвеждане на нови продукти, усъвършенстване на съществуващото производство и подобряване качеството на работа.
- Следене изправността и работата на производственото оборудване;
- Изготвя графици за работа;
- Следи за спазване изиксванията на стандарт ISO/TS 16949;

Изисквания:

- Висше образование – техническо, машинен инженер или в областта на полимерното инженерство.
- Познаване на процеса шприцване – основно и спомагателно оборудване (шприцмашини), специална инструментална и технологична екипировка (шприцформи) и пластмасови суровини (полиамид, поликарбонат и др.)/
- Английски език на работно ниво.
- Изисквания за компютърни умения - MS Office: Word, Excel, Outlook

Какво предлагаме ние:

- При кандидат от друго населено място – в пълен размер или % от разходите за транспорт или квартира;

- Служебен телефон;
- Ваучери за храна на персонала – 60 лв. / мес;
- Много добро възнаграждение;
- Работа в международна компания;
- Работа във високо модернизирано предприятие.

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата професионална автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.
Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

16.05.2018

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК