МЕНИДЖЪР ЗБУТ - СТРОИТЕЛНА ИНДУСТРИЯ- София

Менпауър е световен лидер в сферата на подбора и управлението на човешките ресурси с над 2900 офиса в повече от 80 държави. Всеки ден над 600 човека в света започват работа благодарение на нас. За наш лоялен клиент – строително-инженерингова компания с професионален подход в работата и с традиционни позиции на пазара, търсим мотивирани кандидати за позицията:

МЕНИДЖЪР ЗБУТ - СТРОИТЕЛНА ИНДУСТРИЯ

Основни задължения:
Следeне за спазването на здравословни и безопасни условия на труд на сторителните обекти;
Изготвяне на инструкции и правила в областта на здравословните и безопасни условия на труд;
Провеждане на инструктажи и обучения по ЗБУТ;
Участие в изготвянето на аварийни планове в дружество;
Участие в дейностите по изготвяне на оценката на риска на работните места;
Координиране работата на външни изпълнители с цел осигуряване на здравословни и безопасни условия на труд, противопожарна и аварийна безопасност;
Констатация на нарушения по ЗБУТ и изготвяне на предписания за несъответствие;
Участие в анализирането на обстоятелства и причини за възникването на трудови злополуки;
Координиране и подпомагане на дейностите на Службата по трудова медицина.

Изисквания за позицията:
Висше образование – по специалността;
Професионален опит на позицията
Готовност за командировки в страната;
Шофьорска книжка - категория В;
Квалификация по: ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001.

Предложението на компанията:
Конкурентно за бранша възнаграждение;
Служебен автомобил, телефон и лаптоп;
Динамична и предизвикателна работна среда;
Социални придобивки - ваучери за храна, медицинска застраховка, карта за спорт;
Възможности за професионално развитие;
Участие в международни и разнообразни проекти в областта на индустриалното строителство.

В случай, че отговаряте на изброените изисквания и желаете да кандидатствате по тази обява, е необходимо да изпратите актуална автобиография.

Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033/20.04.2016 г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Италиански език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 2200 до 3500 лева на месец

Категория:

Обществени услуги
Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

31.01.2024

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК