Шофьор-дистрибутор

Фирма за търговия с мебелен обков и аксесоари търси да назначи шофьор-дистрибутор.

Отговорности:
- консултиране и професионално обслужване на клиентите при избора на продукти;
- познаване номенклатурата от стоки на фирмата;
- Изграждане и развитие на клиентската структура на фирмата;
- Привличане на нови клиенти;
- Планиране и отчитане на дейността'

Изисквания:
- лоялност и отговорност;
- комуникативност и динамичност;
- организираност;
- умение за работа в екип;
- опит в продажбите на МЕБЕЛЕН ОБКОВ е с предимство.
- ЗАДЪЛЖИТЕЛНО !!! шофьорска книжка категория
- Дългосрочност и коректност на трудовите взаимоотношения;

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Специални умения:
Фирма за търговия с мебелен обков и аксесоари търси да назначи шофьор-дистрибутор. Отговорности: - консултиране и професионално обслужване на клиентите при избора на продукти; - познаване номенклатурата от стоки на фирмата; - Изграждане и развитие на клиентската структура на фирмата; - Привличане на нови клиенти; - Планиране и отчитане на дейността' Изисквания: - лоялност и отговорност; - комуникативност и динамичност; - организираност; - умение за работа в екип; - опит в продажбите на МЕБЕЛЕН ОБКОВ е с предимство. - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО !!! шофьорска книжка категория - Дългосрочност и коректност на трудовите взаимоотношения;

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. Велико Търново

Дата:

13.08.2019

Организация:

Сантана-Стефан Мангов

Повече информация за Сантана-Стефан Мангов може да получите ТУК