Водач електрокар - редовна смяна - Шумен

Изи Консулт е българска консултантска компания, която е специализирана в набирането и подбора на персонал.
Ние сме компания, спомагаща комуникацията на утвърдени работодатели с най-добрите кандидати.

Защо да се довериш точно на нас ли?

Защото ние:
• Oбръщаме специално внимание на всеки кандидат.
• Съпътстваме те при подготовка на документите за кандидатстване.
• Даваме насоки за успешно представяне по време на интервюто.
• Работим само с утвърдени компании.
• Работодателите разглеждат нашите кандидати с предимство.

За наш клиент, утвърдена производствена компания в гр.Шумен, търсим:

ВОДАЧ НА МОТОКАР - редовна:

Отговорности:
- Подрежда стоката в склада, откритата част и двора по видове с цел нейното правилно опазване и правилно и функционално разпределение;
- Превозва товари като проверява правилното им закрепване преди повдигането им;
- Отговаря за правилната експлоатация на и поддръжка на мотокара.

От Вас очакваме:
• Средно образование;
• Свидетелство за управление на мотокар;
• Професионален опит - минимум 6 месеца;
• Отговорност, дисциплинираност, работа в екип.

Фирмата предлага:
• Трудов договор;
• Пълни осигуровки;
• Ваучери за храна - 80лева.
• Безплатен транспорт или покриване на транспортни разходи.

Моля, изпратете автобиографията си като натиснете бутона "Кандидатствай за тази позиция" или заповядате на място в офиса ни в град Шумен на адрес: бул. Симеон Велики 46Г.

Услугите на Изи Консулт са напълно безплатни за кандидатите.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 190/ 02.03.2017 за извършване на дейност като предприятие, което осигурява временна работа, валидно до 02.03.2022 г.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 800 до 850 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

11.01.2022

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК