Касиер - продавач

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента търсим да назначим за наш клиент, немска компания – лидер в сферата на търговията с бързооборотни стоки, мотивиран специалист за позицията:

Касиер – продавач

Отговорности:

• Приветливо и учтиво обслужване на клиенти;
• Приемане на стока;
• Работа на каса и пос терминал;
• Подреждане и грижа за добрия вид на предлаганите стоки;
• Участие в инвентаризация.

Привилегии:

• Много добро гарантирано възнаграждение + ваучери за храна;
• Допълнителен богат социален пакет;
• Работно време на смени по график;
• Разнообразна работа в динамична среда с екип от инициативни хора;
• Въвеждащи и последващи обучения;
• Електронно отчитане и заплащане на работното време;
• Възможност за развитие в международна компания.

Изисквания:

• Завършено средно образование;
• Опит на същата или подобна позиция ще се счита за предимство;
• Опит в работата с пари и касов апарат;
• Високо ниво на дисциплинираност и организираност;
• Възможност за работа на смени.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Обслужване на клиенти / каса

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

05.12.2017

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК