Оператор Качество - Пловдив

ОСНОВНА ЦЕЛ НА РАБОТАТА: Да извършва контролни операции по осигуряване на качеството на произвежданата продукция съгласно изискванията на клиента и системата по качество.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

Познаване на работните инструкции и работа в съответствие с изискванията, заложени в тях;
Работи с контролното оборудване;
Извършване на контролни операции и отразяване на резултатите от тях в съответните документи (бланки за контрол, технологични фишове,сертификати);
Попълване и поддържане на базата с данни от контролните операции ;
Участие в оценката и проверяване на верността на информацията в предлаганите за бракуване от производството компоненти и асемблирани модули;
Попълване и поддържане на базата с данни за бракуваните компоненти и модули;
Отговаряне за управлението и инвентаризацията на склад "Несъответсваща продукция" в производството;
Изискване за спазването на работните инструкции и общите правила за работа в технологичната линия;

ИЗИСКВАНИЯ:

Възможност за работа на смени ;
Минимум средно техническо образование ;
Известен опит в производство се счита за предимиство ;
Добра компютърна грамотност ;
Познания по методите за контрол на качеството ;
Познания по английски език ниво „Beginner” - предимство ;
Умения за работа в екип.

Компанията предлага:

Атрактивно възнаграждение и възможности за кариерно развитие в динамична и международна работна среда, в която знанията и уменията
са ключови за нас. Вие имате възможност да развиете
професионалните си умения и да инвестирате в
бъдещото си, чрез обучение и развитие.
Всичко това прави Sensata Technology
подходящото място да продължите вашата кариера.

Очакваме Ви!

Ако имате интерес към обявената от нас позиция, можете да кандидатствате като изпратите автобиография . Само предварително одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички кандидатури ще бъдат третирани строго конфиденциално.

Предоставянето на личните данни е доброволно, тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за защита на личните данни. Сенсата Технолоджис в качеството си на администратор, гарантира пълна защита на личните данни, които ни предоставяте.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Профил:
Техническо образование

Ние предлагаме

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

бул. „Искърско шосе“ 7

Дата:

13.09.2017

Организация:

Sensata Technologies Bulgaria

Повече информация за Sensata Technologies Bulgaria може да получите ТУК