Служител Склад - Пловдив

Описание

Служител склад
Основни задължения:

Приемане и транспортиране на материали от доставчици.
Заприхождаване на получените материали ( готова продукция и консумативи ) в ERP системата като етикира и правилно позиционира материалите;
Товарене и разтоварване на материали ( в т.ч. консумативи ) и готова продукция и осъществява физическото им преместване по складови места и/или към производството по предварително разпечатан складов лист;
Контролира спазването на определените зони в склада за проверени и непроверени материали;
Подреждане на готовата продукция по складови места след приемането и от производството, като отразява движенията в ERP системата;
Подготвяне на готовата продукция за експедиция: подреждане на кашони върху палети , принтиране и поставяне на етикети върху кашоните и сканиране с баркод четци, фолиране, чемберосване, поставяне на опакованата готова продукция в зона за експедиране , товарене на палети в камион.

Изисквания към кандидатите:

Възможност за работа на смени;
Минимум средно образование;
Добра компютърна грамотност ;
Познания за компоненти и материали от електронната промишленост;
Умения за работа в екип;
Отговорност и спазване на дисциплина.

Компанията предлага:

Атрактивно възнаграждение и възможности за кариерно развитие в динамична и международна работна среда, в която знанията и уменията
са ключови за нас. Вие имате възможност да развиете
професионалните си умения и да инвестирате в
бъдещото си, чрез обучение и развитие.
Всичко това прави Sensata Technology
подходящото място да продължите вашата кариера.

Очакваме Ви!

Ако имате интерес към обявената от нас позиция, можете да кандидатствате като изпратите автобиография . Само предварително одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички кандидатури ще бъдат третирани строго конфиденциално.

Предоставянето на личните данни е доброволно, тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за защита на личните данни. Сенсата Технолоджис в качеството си на администратор, гарантира пълна защита на личните данни, които ни предоставяте.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Работа в склад

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

бул. „Искърско шосе“ 7

Дата:

13.09.2017

Организация:

Sensata Technologies Bulgaria

Повече информация за Sensata Technologies Bulgaria може да получите ТУК