Служител Склад - Ботевград

Сенсата Технолоджис е световен лидер в производсвото, разработването и продажбата на сензори и системи за контрол. С нашата широка гама от продукти целим да подобрим сигурността, ефективността и комфорта на потребителите на превозни средства и бяла техника. Продуктите на Сенсата могат да бъдат открити в сферата на автомобилната, самолетната, корабостроителната, военната, жп транспорта, тежко-товарната, телекомуникационната индустрия и в много други области на икономиката. Всяка година, ние произвеждаме милиарди продукти под брандовете Klixon, Airpax, Quinex, Dimensions TM и Sensor-Nite.

Качествата, които правят Сенсата световно призната компания, са нашите служители, нашите международни производства и отдадеността на нашите клиeнти.

В резултат на разширяване на производствената ни дейност в град Ботевград, търсим да назначим служители Склад

Задължения:

Осигуряване на потока на материали към производството
Подпомагане на движението на материалите в склада (подреждане на стока)
Фолиране и товарно разтоварни дейности
Лепене на етикети и потготовка на товари за износ

Изисквания:

Средно образование
Готовност за работа на три сменен режим
Опит в склад е предимство
Свидетелство за управление на мотокари е предимство
Шофьорска кинжка, категория B е предимство

Ние предлагаме:

Осигурен служебен транспорт
Възможност за развитие
Програми за обучение и сертифициране
Мотивиращо възнаграждение

При интерес от Ваша страна, моля изпратете ни Вашата автобиография и ние ще се свържем с Вас в кратък срок. Само предварително одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички кандидатури ще бъдат третирани строго конфиденциално.

Предоставянето на личните данни е доброволно, тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за защита на личните данни. Сенсата Технолоджис в качеството си на администратор, гарантира пълна защита на личните данни, които ни предоставяте.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Работа в склад

Населено място:

Гр. Ботевград

Адрес:

бул. „Искърско шосе“ 7

Дата:

13.09.2017

Организация:

Sensata Technologies Bulgaria

Повече информация за Sensata Technologies Bulgaria може да получите ТУК