СПЕДИТОР МЕЖДУНАРОДЕН СУХОПЪТЕН ТРАНСПОРТ

ФМ Логистик е сред водещите спедиторски компании в Европа с оборот от 1.1 млрд. Евро, офиси в 15 държави и постоянен ръст на приходите в последните години. За да осигурим и бъдещото развитие на нашата компания, ние даваме възможност за реализация на всеки, който демонстрира нужните качества и има желание за изява.

Във връзка с разширяването на дейността на офиса ни в България търсим ОПИТЕН спедитор, който да подпомогне развитието на нашия международен сухопътен транспорт.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Управление на отношенията с контингент клиенти и подизпълнители;
• Организиране и контролиране протичането на международни автомобилни превози;
• Проактивно разрешаване на възникнали проблеми при превозите;
• Грижа за удовлетвореността на клиентите и за разширяване на пазарното ни присъствие;
• Изготвяне на всички нужни за работата оферти и справки.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
• Опит в СУХОПЪТНИЯ ТРАНСПОРТ И СПЕДИЦИЯ над 4 години, за предпочитане в международна компания. Ръководен опит не е нужен, но ще даде предимство на кандидата;
• Опит в ценообразуване, подготовка и представяне на оферти за транспорт;
• Много добро владеене на английски език. Владеене на втори език ще е предимство;
• Подходящо образование;
• Безупречна компютърна грамотност и рутина в работата с MS Office пакет - Word, Excel;
• Отлични умения за общуване, за работа в екип, подреденост, амбиция;

КАКВО ЩЕ ПРЕДЛОЖИМ НА ПОДХОДЯЩИТЕ КАНДИДАТИ:
• Възможности за допълнително професионално обучение в чужбина;
• Поле за изява и професионално развитие;
• Приятна неформална работна среда;
• Атрактивно възнаграждение;
• Набор допълнителни социални придобивки;

Детайли за кандидатстване:
Месторабота: гр. София, бул. Ботевградско шосе 260
Как да кандидатствате: Изпратите актуална автобиография и мотивационно писмо на английски не по-късно от 25.09.2016 г. на mdoulevski@fmlogistic.com.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на среща.
Предоставянето на личните данни е доброволно, тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за Защита на Личните Данни.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. София

Адрес:

FM Polska SP Zoo, 30, Lugowa stra

Дата:

14.09.2017

Организация:

FM Logistic

Детайли за организацията:

Повече информация за FM Logistic може да получите ТУК