Консултант управление на клиентски запитвания с Немски език

Изи Консулт е българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешки ресурси.

Наш клиент – най- големия доставчик на разработени онлайн платформи за игри и мултимедия, осигурява поддръжка на клиенти от цял свят, с покритие от над 10 езика и изключителни услуги за потребителя.

„Пиши, за да бъдеш разбран, говори, за да бъдеш чут.“
- Лорънс Кларк Пауъл

Главни отговорности:
• Водене и обработване заявките на клиентите чрез чат и имейл;
• Подобряване стандартите и условията на компанията за по високо удовлетворение на клиентите;
• Осигуряване на пълна и валидна информация за компанията;
• Постигане на линостните цели и тези на компанията;
• Поддържане на потребителски акаунти и база данни.

Основни изисквания:
• Отлично владеене на Немски език (C2);
• Основно ниво на Английски език ще се смята за предимство;
• Високи комуникационни умения и работа в екип;
• Умение за бързо и лесно разрешаване с казусите на потребителите;
• Интерес към онлайн платформи и игри;
• Мотивация за успех и отлични постижения.

Клиентът предлага:
• Конкурентнo месечно възнаграждение;
• Бонусна система на базата на постигнати резултати;
• Oбучение по програма за максимално стартово развитие;
• Модерна и стимулираща работна среда, с отлични удобства за служителите;
• Работа в епип с млади и енергични специалисти в сферата;
• Възможност за кариерно израстване във водеща компания и придобиване на професионален опит;
• Гъвкави работни смени с възможност за съчетаване с обучение;
• Ваучери за храна;
• Допълнително здравно осигуряване.

Ако посочената позиция е атрактивна за Вас, имате интерес в онлайн софтуерни игри, кандидатствайте при нас, като ни изпратите Ваша актуална автобиография.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа, валидно до 30.08.2018 г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Административен персонал,

Категория:

Консултантски услуги
Контакт център (call centers)

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

15.09.2017

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК