Автомобилен автомонтьор / механик

Описание

Изисквания:
- Средно техническо образование;
- Техническа грамотност;
- Желание за работа в екип и коректност;
- Готовност за работа в събота (дежурства);
- Желание за дългосрочна работа в екип
- Познания в областта на устройството и ремонта на автомобилите; (Смяна масло и филтри, ремонт ходова част, смяна съединител, профилактика на климатици)
- Отговорно отношение към работата

Отговорности:
- Извършване на преглед на автомобила с цел установяване локализиране на проблема за ремонт;
- Извършва необходимите ремонти по автомобилите;
- Участва в почистването и съхранението на поверените му инструменти и оборудване;

Ние предлагаме:
- Работа в професионален екип;
- Добри условия за работа;
- Необходимо професионално оборудване;
- Фирмено работно облекло;
- Дългосрочен трудов договор;
- Мотивиращо и гъвкаво възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
- Възможност за професионално развитие и обучение;

Търсим да назначим знаещ и можещ човек, който желае да развие потенциала си срещу добро заплащане.

При интерес, изпратете вашата автобиография на email:automall.bg@gmail.com или се обадете на телефон 0882 933 521- Йоно Йонов, 0882 933 492 - Елка Стаменова

Вашата кандидатура ще бъде разгледана при спазване на пълна конфиденциалност и според изискванията на ЗЗЛД

Трудов договор и стартовата заплата се определя след събеседване с кандидата.
Ще се свържем само с одобрените.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Средно-специално

Специални умения:
- Средно техническо образование; - Техническа грамотност;

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Автомобили/ Автосервиз /Бензиностанции

Населено място:

Гр. Пловдив

Дата:

19.09.2017

Организация:

Автосервизи Оптела

Повече информация за Автосервизи Оптела може да получите ТУК