Международен спедитор

Ние сме агенция за подбор на персонал с фокус върху качеството на селекция на кадри посредством различни инструменти. Наш клиент е водеща логистична компания в България, с над 20 годишна история, която има основен фокус върху транспортните услуги.
Във връзка с разрастването на дейността им търсим да назначим Международен спедитор.

Основни задължения:

* Организира товаропотока на пратки;
* Води отчетност на схемите на комбиниране и групиране на товарите;
* Води отчетност, свързана с наемането на субконтрактори;
* Издава фактури на клиентите за извършени превози;
* Изготвяне на отчети и справки.

Основни изисквания към подходящия кандидат:

* Владеене на английски или друг чужд език;
* Опит в работата с MS Office;
* Самоинициативност и добри аналитични способности;
* Комуникативност и умения за работа в екип.

Какво предлага компанията:

* Трудов договор;
* Добро възнаграждение;
* Корпоративно обучение;
* Приятна и открита работна среда;
* Възможност за развитие във фирмата.

Ако тази позиция представлява интерес за теб, и отговаряш на посочените изисквания, не се колебай и кандидатствай!

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Работата на Jobs Partner по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2250/ 06.04.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Транспорт и логистика
Работа в склад

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Овча купел, ул. Жимбилица 1

Дата:

20.09.2017

Организация:

Jobs Partner
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Jobs Partner може да получите ТУК