ОБЩИ РАБОТНИЦИ- Равно Поле

Джи Ай Груп e водеща компания за персонал с близо 2500 служители в 40 държави.

Търсим отговорни и сериозни служители за наш екип, работещ в фирма занимаваща се с архивиране на документи.

* Продължителност на ангажимента - между 2 и 4 месеца, с възможност за удължаване;
* Работно място с. Равно Поле с осигурен транспорт от кв. Враждебна и жк. Военна Рампа;

Отговорности и задължения:
Пренасяне на кашони до 15 кг;
Работа със сканиращо устройство;
Командировки в цялата страна.

Изисквания:
Средно обазование;
Отговорност и желание за работа;
Сръчност и прецизност.
Компанията предлага:
Продължителност на ангажимента - между 2 и 4 месеца, с възможност за удължаване;
Отлично възнаграждение -1000 лв. нето;
Работно място с. Равно Поле с осигурен транспорт от кв. Враждебна и жк. Военна Рампа;
Работно време от 8:00 – 17:00. понеделник-петък;
Осигурени командировъчни в дните на пътуване;
Работа в международна компания и възможност за бъдещо назначаване по проекти.

Как да кандидатствате:
Изпратете актуална биография (CV) през Jobs.bg.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, издаден от 18.09.2017 г., безсрочен/

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1100 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Друг

Адрес:

бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6

Дата:

21.07.2020

Организация:

Gi Group

Детайли за организацията:

Повече информация за Gi Group може да получите ТУК