Монтажник на климатици и климатични системи

Ние сме агенция за подбор на персонал с фокус върху качеството на селекция на кадри посредством различни инструменти. Наш клиент е водеща в България компания, с повече от 25 години история на пазара, специализирана в областта на вентилационната, климатичната и отоплителна техника.
Във връзка с разрастването на дейността на компанията търсим да назначим Монтажник на климатици и климатични системи.

Какви ще са бъдещите Ви задължения на тази позиция?

- Монтаж на климатични системи и VRF;
- Монтаж на климатични и вентилационни камери;
- Пуск и настройка на ОВК системи.

Какви са изискванията към Вас?

- Техническо образование;
- Комуникативни и организационни умения;
- Желание за развитие;
- Шофьорска книжка.

Смятате себе си за подходящ кандидат и се чудите какво ще Ви предложи компанията?

- Мотивиращо възнаграждение;
- Трудов договор и пълно осигуряване, съгласно българското законодателство;
- Професионална работна среда и приятелска атмосфера;
- Дългосрочна трудова заетост и възможности за развитие;
- Курсове за повишаване на квалификацията;
- Бонуси и работно облекло.

Очакваме Вашето CV. Не се колебайте, кандидатствайте сега!

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Работата на Jobs Partner по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2250/ 06.04.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Поддръжка и Сервиз
Ремонт/инсталации/сервиз

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Овча купел, ул. Жимбилица 1

Дата:

31.10.2017

Организация:

Jobs Partner
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Jobs Partner може да получите ТУК