Консултант Недвижими Имоти- Отдел Наеми

Желаете да работите в приятна атмосфера, изградена от млади и амбициозни колеги?
Желаете да получавате възнаграждение, равно на свършената от Вас работа?
Желаете възможност за самоусъвършенстване и развитие?

Ако отговорът е ДА, Вашето място е при нас!

Вашите отговорности:
Работа с клиенти, провеждане нa срещи и огледи, финализиране на сделки. Обработка на информация.

Изисквания:

1. Амбициозност;
2. Комуникативност;
3. Инициативност;
4. Целеустременост;
5. Желание за постигане на високи резултати;
6. Презентационни умения;
7. Организационни умения;
8. Изразен търговски нюх;
9. Умение за работа с документи;
10. Умение за работа в екип;

Ние Ви предлагаме:

1. Коректно и адекватно отношение към служителите на фирмата
2. Служебен телефон
3. Въвеждащо обучение с цел бързо и ефективно навлизане в работата
4. Прозрачна и коректна система на възнаграждение
5. Възможност за високи месечни доходи без ограничение, обвързани с показаните резултати
6. Постоянно текущо обучение с цел повишаване на професионалните ви качества и умения
7. Възможност за професионално развитие
8. Кандидати без опит в сферата са с предимство

ОПИТ НЕ Е НУЖЕН, НИЕ ЩЕ ВИ ОБУЧИМ.
Ако смятате, че не ви оценяват и не получавате достатъчно добро възнаграждение,тогава вашето място е при нас.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Друг

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 600 до 3000 лева на месец

Категория:

Недвижими имоти

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

Гр Варна ул Цар Симеон I № 30

Дата:

12.10.2017

Организация:

Аксес Риъл Истейт

Детайли за организацията:

Повече информация за Аксес Риъл Истейт може да получите ТУК