Търговски Представител - Кафе и Алкохол

Описание

ЗА ПОЗИЦИЯТА:

Ролята е базирана в София.

Твоето ключово предизвикателство ще бъде налагането на богато портфолио от световни и местни марки на българския пазар, (със специален фокус върху сегментите кафе и алкохол), които покриват поводите за консумация, 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата. Ти ще бъдеш нашето лице пред клиентите ни, с които ще се срещаш всеки ден. При нас ще работиш в среда, в която ще имаш възможност да учиш много, да развиваш уменията си и да прилагаш най–добрите практики в сферата на бързооборотните стоки. Това ще ти помогне да постигаш конкурентни резултати и да изграждаш дългосрочни отношения със своите клиенти. Повече информация за ежедневието на Търговския представител може да получиш от приложеното видео.

ТВОИТЕ ОТГОВОРНОСТИ:
Стимулира растежа на компанията чрез идентифициране на нови бизнес възможности. Търси нови клиенти. Осигурява растеж на продажбите и удовлетвореност на клиентите.
Създава нови начини за развитие на ръста на Кафе и Алкохол в нови и съществуващи обекти
Осигурява качественото и навременното изпълнение на картината на успеха за компанията в колаборация с търговските представители.
Активно следи и отчита отчита пазарната ситуация и конкурентната дейност с цел създаване на собствена бизнес стратегия.
Кафе, Алкохол и Маркетинг за увеличаване на продажбите чрез новите категории, сегменти и подканали.
Подготвя и осигурява одобрението на бизнес условия за клиентите.
Договаря 24/7 сделки осигурявайки висока възвръщаемост на инвестициите.

ОТНАСЯ ЛИ СЕ ЗА ТЕБ?
Опит на позиция Търговски представител минимум 1 година
Отлични умения за планиране и организиране
Проактивност
Екипно ориентирана личност, способна да работи с различни екипи
Добро ниво на компютърна грамотност

ПРИНАДЛЕЖНОСТ В ЕКИПА:
В Кока-Кола Хеленик искаме нашите хора да отразяват разнообразието на нашите клиенти и потребители. Ние се ангажираме да осигурим приобщаваща среда и равни възможности за всички.
Присъединете се към нас и помогнете за създаването на култура, в която процъфтяват разнообрани екипи и всеки е приобщен.

СОЦИАЛНИ ПРИДОБИВКИ
Бонус стимули
Служебен автомобил
Възможност за развитие
Допълнително здравно
осигуряване
Ваучери за храна
Работодател с равни възможности

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. "Рачо Петков Казанджията" 8

Дата:

01.08.2024

Организация:

Coca-Cola Business Services Organization

Повече информация за Coca-Cola Business Services Organization може да получите ТУК