Технолог

Фирма Алфа Консулт България, търси кандидати за производствено предприятие в сферата на производството и монтаж на метални конструкции, за позиция Технолог.

Фирмата предлага:
• Развиване на кариера в разрастваща се компания;
• Мотивиращо възнаграждение в съответствие с изискванията за длъжността, професионалния опит и квалификацията;
• Атрактивни възможности за обучение;
• Условия на труд по европейски стандарти;
• Ваучери в размер на 200лв и пакет от социални придобивки.

Изисквания:

• Образование - висше инженерно;
• Много добро владеене на CAD системи - AutoCad, SolidWorks;
• Опитът на сходна позиция e предимство;
• Способност за боравене с техническа документация;
• отговорност, гъвкавост, екипност, комбинативност.

Задължения:
• Обезпечава производствения процес, като разработва технологична документация;
• Извършва технологични експертизи и анализи;
• Дава предложения за подобряване и модернизация на техниката и оборудването;
• Подгоготвя и поддържа актуална технологична документация;
• Изготвя и съгласува технически изисквания по дадени проекти, като при необходимост изготвя презентация пред клиентите.

Телефон за информация: 0896 80 84 59

Алфа Консулт България ООД - № 2579 от 20.07.2018

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал, Средно управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 2350 до 2350 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Русе

Адрес:

ул.Кирил Старцев 1

Дата:

17.06.2024

Организация:

Алфа Консулт България

Повече информация за Алфа Консулт България може да получите ТУК