МОТОКАРИСТ/ СКЛАДОВ РАБОТНИК

Ви Джи Еф ООД е специализирана фирма в областта на консултациите, доставката и инженеринга на иновативни строителни решения в няколко основни направления:
• Системи за инфраструктурни проекти и обекти по опазване на околната среда;
• Системни решения за озеленяване и ландшафтно проектиране;
• Покривни и хидроизолационни системи за промишлено, гражданско и инфраструктурно строителство;
• Интегрирани соларни системи за скатни и плоски покриви.

Във връзка с разширяване на дейността ни търсим:

Изисквания:
• Свидетелство за управление на мотокар
• Организационни умения
• Точност и коректност
• Комуникативна и неконфликтна личност
• Желание за работа в екип
Отговорности:
• Поддържане на реда в склада;
• Подрежда и брои складовите наличности;
• Извършва операции по приемане и издаване на стоки от склада.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете своя автобиография с актуална снимка.
Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и ще подлежат на режим на защита, съгласно изискванията на ЗЗЛД.
Кандидатите, одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Образование:

Специални умения:
Притежание на свидетелство за управление на мотокар.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал,

Категория:

Транспорт и логистика
Работа в склад

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул. Проф. Цветан Лазаров 115

Дата:

16.10.2018

Организация:

ВИ ДЖИ ЕФ ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ВИ ДЖИ ЕФ ООД може да получите ТУК