ХИГИЕНИСТ

ЕВРОМАРКЕТ е най-големият доставчик на строителна техника и индустриално оборудване в България. Компанията има офиси във всички големи градове в страната и е представител на световни лидери като Komatsu, Toyota BT, Ammann Compaction, Lincoln Electric, Gedore Tools, Mitutoyo Measuring и др.

Компанията търси да назначи работлив и съвестен човек за хигиенист в своя централен офис в района на с. Казичене.

Отговорности:
- почиства определените работни и складови помещения, както и общите части на сградата – коридори, стълбища и т.н.;
- периодично поддържа хигиената в сервизните помещения и ги зарежда с необходимите санитарно-хигиенни материали;
- почиства и полива цветята в работните помещения.

Работното време е от 6.30 до 14.30 ч., от понеделник до петък.

Изисквания:
- основно или средно образование;
- трудов опит като хигиенист е предимство.
- важно предимство е местоживеене с.Казичене, с.Кривина и района.

Компанията предлага:
- стабилна работа в утвърдена компания;
- коректно отношение;
- адекватно заплащане;
- работно облекло и безплатна храна;
- месторабота: София, ул. Околовръстен път 454 - в района на с. Казичене;
- осигурен служебен транспорт от с. Казичене до офиса и обратно.

За да кандидатствате по тази обява, моля изпратете автобиография или я донесете на място.

Данните, които предоставяте доброволно, са лични данни по ЗЗЛД и подлежат на специална защита. Ние поемаме ангажимента да ги опазваме, съхраняваме и използваме само във връзка с регистрирането на Вашата кандидатура за работа.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал,

Категория:

Почистване/услуги за домакинството

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, Казичене, ул. Околовръстен път 454

Дата:

10.11.2017

Организация:

Евромаркет Груп АД

Повече информация за Евромаркет Груп АД може да получите ТУК