Складов Служител

Ние сме агенция за подбор на персонал с фокус върху качеството на селекция на кадри посредством различни инструменти. Наш клиент е най-голямата българска компания, притежаваща верига хипермаркети за детски и бебешки стоки. Във връзка с разрастването на дейността им, търсим да назначим Складов служител.

Основни задължения на служителя:

• Да извършва товаро-разтоварни и преносни дейности;
• Да участва в приемането и предаването на стоки от и към фирмите - доставчици;
• Да следи за наличието върху всеки артикул на етикет, стикер и други задължителни обозначения;

Успешният кандидат притежава:

• Завършено средно образование;
• Компютърна грамотност;
• Личностни качества:
- оперативност и изпълнителност;
- умения за работа в екип;
- лоялност към работодателя.

Компанията предлага:

• Трудов договор;
• Стимулиращо възнаграждение;
• Работно време на смени според предварително изготвен график.

Ако тази позиция представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, не се колебайте и кандидатствайте!

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Работата на Jobs Partner по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2250/ 06.04.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 650 до 850 лева на месец

Категория:

Работа в склад

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, Овча Купел, Жамбилица 1

Дата:

16.11.2017

Организация:

Jobs Partner

Детайли за организацията:

Повече информация за Jobs Partner може да получите ТУК