Организатор Транспорт- София

Описание

ОРГАНИЗАТОР ТРАНСПОРТ

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента за един от нашите клиенти – международна компания предлагаща транспортни и логистични услуги, търсим да назначим мотивиран специалист на позицията:

Отговорности:
Поддържа преки контакти със служителите и планира началото на работния процес на водачите на превозни средства;
Изготвя ежедневни, тридневни и седмични графици за работа на водачите и организира тяхното изпълнение;
Издава необходимите документи на водачите при началото на курсовете;
Организира създаване на необходимата документация за движение на автомобилите;
Следи за своевременното извършване на технически и други прегледи на превозните средства и планира тяхното провеждане;
Организира подписването на трудови договори и съпътстващите ги документи на водачите на превозни средства;

Компанията предлага:
Мотивиращо стартово възнаграждение;
Стандартно работно време;
Възможност за работа в международна компания;
Възможност за професионално развитие и преминаване на обучения;
Социален пакет - ваучери за храна и допълнително здравно осигуряване;

Изисквания:
Минимум 1 година опит на подобна позиция е задължителен ;
Свободно владеене на Английски език – писмено и говоримо;
Висше икономическо образование или друго релевантно
Умение за работа с MS Office - Word, Excel;
Много добри комуникативни умения;
Умения за работа в екип.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

31.12.2018

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК