Шофьор- снабдител

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделният човек и правилния човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента наш клиент е компания лидер в производството и дистрибуцията на бързооборотни стоки. Разполага с добре развита национална дистрибуционна мрежа, включваща над 85 партньорски фирми, както и собствена търговска база в София.Партнира си с над 35 000 търговски обекта в страната.

За тях търсим да назначим мотивиран специалист на позиция:

Основни задължения:

• Взимане на заявки от клиенти на компанията;
• Приемане на стока от склада;
• Товаро-разтоварна дейност;
• Разнасяне на стока по обекти, клиенти на компанията;
• Изгражда и поддържа добри отношения с клиентите на компанията;

Компанията предлага:

• Работа в млад и амбициозен екип;
• Възможност за самостоятелна работа;
• Възможност за кариерно развитие;
• Атрактивно заплащане + няколко различни бонуси;

Изисквани знания и умения:

• Свидетелство за управление на МПС, "В" категория;
• Опит на подобна позиция ще бъде предимство;
• Умения за изготвяне и спазване на графици и маршрути;
• Добри комуникативни умения;
• Проактивност и желание за развитие;

Ако считате себе си за амбициозен и активен човек, изпратете автобиографията си и ние ще се свържем с вас.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Шофьори / Куриери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

30.10.2017

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК