Козметици/Козметички за салони за красота, Хамбург, Германия

Описание

Описание и изисквания:
За наш клиент ADAM & EVE BEAUTYLOUNGE GMBH- верига салони за красота с централа в Хамбург, Германия, търсим квалифицирани козметици/козметички.

Салоните за красота се намират в Германия.
Website: https://www.adameve-hamburg.de/
Instagram: https://www.instagram.com/augenmanufaktur/

Нашите изисквания:

- квалификация и завършен курс за козметик/козметичка;
- добри езикови познания по английски или немски език;
- да имате позитивно излъчване и да носите ентусиазъм към работата;
- компетентно, но и сърдечно отношение към клиентите;
- да сте отговорен в работата си;
- да се стремите да достигате високо ниво на обслужване, както и да сте ориентирани към клиента;
- да имате талант за комуникация и да се чувствате добре в отборна среда;
- да сте самоинициативни и добри продавачи

Социални умения:

- да се стремите да достигате високо ниво на обслужване, както и да сте ориентирани към клиента, уверено и и суверенно държание;
- способност да запазите спокойствие в условия на стрес и дори и в трудни ситуации да съумявате да останете любезни;
- да сте силна комуникативна личност и контактът с клиента да Ви доставя удоволствие;
- да умеете да работите в екип, да имате добър външен вид, да излъчвате позитивна нагласа и да имате добри маниери.

Вашите задължения:

Консултация и обслужване на клиенти в областта на: обезкосмяване по метода Waxing, Sugaring, козметички терапии на лице, маникюр и педикюр, оформяне на вежди и стилизиране на мигли, професионален грим, съблюдаване на чистотата и хигиената в салона.

Назначение:

На пълен работен ден

Какво предлагаме?

- Твърда месечна заплата от 1800 Евро/бруто;
- бонусна система;
- възможност да закупувате козметични продукти от асортимента ни на доставни цени;
- безплатни продуктови обучения и тренинги в областта на обслужването.;
- езиков курс;
- осигурено настаняване/квартира за 6 месеца;
- възможности за професионално развитие и кариера

Очакваме Вашата кандидатура/автобиография на:
info@employees-bg.com
или чрез формата за кандидатстване!

Телефон за контакт: 0877 653730
Посредническа агенция "Employees- BG"

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Профил:
завършен курс за козметици/сертификат

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 3500 до 3700 лева на месец

Категория:

Салони за красота

Държава:

Друга държава