Служител - подреждане на пластмасови компоненти- София

Във връзка с увеличаване на капацитета на производствените мощности, търсим да назначим за наш клиент, лидер в производството на пластмасови изделия и гъвкави контейнери от полипропилен:

Служител - подреждане на пластмасови компоненти

Основни задължения:
Обслужва машини за производство на пластмасови опаковки (кутии, кофи, чаши);
Подрежда готовата продукция и отстранява дефектните изделия;
Следи за качеството на готовите изделия;
Маркира, събира и пакетира продукцията;
Стриктно спазва производствените и технологични изисквания за работа;
Спазва безопасните условия на труд.

Ние предлагаме:
Трудов договор на пълни осигуровки;
Допълнителни бонуси към работната заплата + ваучери за храна;
Осигурен транспорт до работното място;
Работа в стабилна и бързо развиваща се международна компания;
Сигурност и дългосрочност в трудовите отношения;
Много добра работна среда в чисти и климатизирани помещения.

Изисквания към кандидата:
Мотивация за работа в производство;
Отговорност и дисциплинираност;
Внимание към детайли;
Физическа пригодност за работа в производствена среда;
Готовност за работа в непрекъснато производство при 3-сменен режим на работа.

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Вие не правите изключение!

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

31.12.2018

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК