Технически сътрудник- Пловдив

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш доверен клиент, лидер в производството на машини сме в търсене на Технически сътрудник

Основни задължения:
Администрира документация - задания за работа, отчитане на изпълнените задачи
Вътрешна комуникация в отделите по монтаж – конструктивен, сервизен, производствен и склад;
Следи за готовност на възли за монтаж и разпределяне към отделите;
Издава искания за събиране на елементи за съответния възел от склада;
Документира в прегледен вид създавани от Технолог технологии;
Създава опаковъчни списъци за машини;
Изчиства пропуски в електронното придвижване на отделни елементи;

Предложението:
Предизвикателна работа в приятна и достойна работна среда;
Мотивиращо възнаграждение;
Участие в професионални обучения;
Възможност за професионално и кариерно развитие;
Редовна работна смяна.

Основни изискванията:
Висше техническо образование се счита за предимство
Отлични технически познания;
Висока компютърна грамотност;
Добри умения за работа в екип;
При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

07.01.2022

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК