ДОМАШЕН/А ПОМОЩНИК/ЦА

Описание

„ПОЛИКОНТАКТ“ търси ДОМАШЕН/А ПОМОЩНИК/ЦА

Изисквания:
- МЕДИЦИНСКО ОБАЗОВАНИЕ - средно или полувисше
- с предимство ще се разглеждат кандидати с практически опит като медицинска сестра, лекар или такива, които са полагали грижа за деца и за възрастни хора
- отлично психическо и физическо здраве, издръжливост
- честност, отговорност, сръчност и експедитивност в работата си
- позицията е подходяща за кандидати на пред пенсионна/пенсионна възраст с възможност за ПЪТУВАНИЯ В ЧУЖБИНА заедно със семейството
- АНГЛИЙСКИ ЕЗИК на разговорно ниво е задължително

Отговорности:
- извършва различни видове дейности, осигуряващи необходимите санитарно-хигиенни, битови и социални нужди в ежедневието на едно домакинство

Допълнителна информация:
- предлагат се много добри условия за работа - осигуерна храна, квартира, транспортни разходи и др.

Как да кандидатствате?
Първоначалният подбор ще се извърши по документи - актуална автобиография със снимка и мотивационно писмо. Одобрените кандидати ще бъдат уведомени за последващо интервю.

Предоставените от Вас лични данни подлежат на закрила по смисъла на ЗЗЛД.
Лиценз на „ПОЛИКОНТАКТ” ЕООД: 1702/17.03.2014 год.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 500 до 700 лева на месец

Категория:

Почистване/услуги за домакинството

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

град Варна 9002, район "Одесос", бул. "Приморски" № 131

Дата:

01.11.2017

Организация:

Поликонтакт ЕООД
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Поликонтакт ЕООД може да получите ТУК