Търговец международни пазари- София

За наш клиент, РУА България ЕООД, компания, занимаваща се с търговия на металосъдържащи се продукти и барит на международните пазари,
търсим да присъедим към екипа:

Търговец международни пазари

Отговорности:

- Компетентно представяне продуктите на фирмата;
- Водене на търговски преговори по оферти и поръчки;
- Поддържане и развиване на отношенията с настоящите клиенти на компанията;
- Интензивна комуникация с чуждестранните доставчици;
- Отговаря за постигането на търговските цели, изготвя месечни справки, анализира и се отчита пред ръководството за извършените продажби.

Успешния кандидат притежава:

- Много добро владеене на писмен и говорим английски език - задължително;
- Владеенето на втори чужд език ще се счита за предимство;
- Много добри умения за водене на преговори;
- Добра организация на ангажиментите;
- Умения за работа в екип в динамична среда;
- Много добри компютърни умения.

Компанията предлага:

- Дългосрочна заетост
- Сигурност
- Атрактивно възнаграждение
- Резултатно ориентирана бонусна схема
- Възможност за старт в кариерата

Ако се интересувате от нашето предложение – изпратете ни подробна автобиография.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на подбора.

Хорайзънс България, притежава Лиценз за посредническа дейност №2118, валиден от 27.09.2016г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул. Христо Смирненски 7, п.к. 1164

Дата:

29.05.2023

Организация:

Horizons Bulgaria
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Horizons Bulgaria може да получите ТУК