Технически сътрудник

Компанията ни е специализирана в областта на стоителството, архитектурата и интериорния дизайн. Ако имате доказан опит в управлението на проекти, отлични комуникативни умения и способност да координирате различни екипи, тази обява може да представлява интересно за Вас.
Изисквания:
• Опит като проджект мениджър, поне 3-5 години;
• Висше образование в сферата на бизнеса, управлението на проекти или подобен;
• Сертификация в областта на проектното управление е предимство;
• Добри познания и опит с проектен софтуер за управление на проекти;
• Отлични лидерски умения, способност да мотивирате екипи и за да постигате поставени цели;
• Шофьорска книжка;
• Възможност за командировки в страната;

Отговорности:
• Участие в планирането, организацията и контрола на строителни проекти;
• Планиране, организация и изпълнение на проекти от началото им до завършването;
• Комуникация и координация с подизпълнители, инженери и клиенти;
• Комуникация със заинтересованите страни и участници в проекта;
• Управление на ресурсите, бюджета и сроковете на проектите;
• Управление на рисковете и решаване на проблеми по време на изпълнението на проектите.

Предлагаме:
• Среда от екип от професионалисти с дългогодишен опит в строителството.
• Конкурентно възнаграждение в зависимост от уменията и опита на кандидата;
• Възможности за професионално развитие и обучение;
• Интересни проекти и възможност за лично и професионално развитие;
• Приятна работна обстановка и подкрепа от екипа;
• Социални придобивки;
• Постоянен трудов договор;
• Стандартна 5 – дневна работна седмица
• Коректни трудово - правни отношения „Работодател-Служител“;
• Комуникативна локация - Младост 4 Бизнес Парк;
• Трудов договор с фирма Стартинг Пойнт ЕООД

Станете част от нашето голямо семейство!

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво,

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. София

Дата:

25.06.2024

Организация:

Стартинг Пойнт

Детайли за организацията:

Повече информация за Стартинг Пойнт може да получите ТУК