АРХИВЕН АДМИНИСТРАТОР - АРХИВАР- София

Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси.

За наш клиент – лидер в областта на инфраструктурното строителство, околната среда, благоустройството и хидро-техническото строителство, енергетиката и строителството на сгради, търсим да назначим енергична и мотивирана личност на позицията:

АРХИВЕН АДМИНИСТРАТОР - АРХИВАР

Отговорности на позицията:
• Админстриране и организиране на архивната документация;
• Отговаря за регистрацията, движението, съхраняването и използването на документалния масив;
• Дигитализация на съществуващи документи;
• Работи с вътрешните системи за обработка и съхранение на документация (дигитални и др.);
• Изготва справки за изисквани от различни отдели архивни документи.

За нас е важно да притежавате:
• Опит на подобна позиция и завършено висше образование се счита за силно предимство;
• Умения за работа с програмни продукти за архивна дейност и офис техника;
• Компютърна грамотност. Умения за работа с MS Office;
• Организационни умения, внимание към детайла и стриктно спазване на зададените срокове;
• Спазване на правилата за вътрешна комуникация, конфиденциалност и професионална етика;

Компанията предлага:
• Отлично възнаграждение;
• Предизвикателна и интересна работа за лидер в своята сфера;

* Ако отговаряте на изискванията и бихте желали да станете част от дългогодишният успех на нашият клиент, кандидатствайте със своето CV!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.
Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г./

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6

Дата:

12.06.2024

Организация:

Gi Group

Детайли за организацията:

Повече информация за Gi Group може да получите ТУК