Складов работник

Изи Консулт е българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешките ресурси, нашата основна цел е да свързваме най-добрите кадри с
най-перспективните работодатели.

За наш успешен клиент - международна компания, специализирана в куриерското и фулфилмънт обслужване на онлайн магазини, търсим да назначим мотивиран:

СКЛАДОВ РАБОТНИК

Вашите отговорности:

- приемо-предаване на клиентска стока и пратки;
- окомплектоване на поръчки;
- групиране на стоки и пратки и подготовката им за транспорт/доставка;
- генериране на транспортни документи (товарителници);
- опаковане на продукти в транспортна опаковка;
- материално отговорно лице.

Изисквания към кандидатите:

- опит в сферата на транспортните и/или куриерски услуги;
- опит свързан със складови дейности;комуникативна и вежлива личност;
- умения за работа в екип;
- желание за работа и развитие.

Кандидатствайте при нас и можете да получите:

- Много добро основно възнаграждение;
- Дългосрочна ангажираност и договор на пълни осигуровки;
- Активна политика за обучения и повишаване на професионалните компетенции;
- Динамична работна среда в екип от професионалисти;
- Коректност в трудовите правоотношения и постоянен трудов договор.

Ако успяхме да привлечем интереса Ви, кандидатствайте сега, като ни изпратите актуална автобиография.

Услугите на Изи Консулт са напълно безплатни за кандидатите.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал,

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1500 лева на месец

Категория:

Работа в склад

Населено място:

Гр. Русе

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

14.07.2023

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК