Специалист Бизнес Подпомагане по заместване- София

Описание

Основни задължения:
Участва в създаването и поддържането на един регистър на електроразпределителните активи;
Създава поръчки в SAP за издаване на фактури за месечни наемни цени по договори за наем;
Участва в изготвянето, администрирането и управлението на договори за наем, сключени с Дружеството;
Оказва помощ на Дружеството по управление на имуществото, обезпечаващо предмета на дейност;
Изготвя отговори на жалби, запитвания и други, постъпили в Дружеството във връзка с притежаваните от него активи и наемни правоотношения.

Изисквания:
Средно техническо или икономическо образование;
Минимум 3 години професионален опит на същата или сходна позиция;
Отлична компютърна грамотност – MS Office, Акстър;
Опит с ERP система SAP ще се счита за предимство;
Отлични комуникативни и организационни умения;
Много добри умения за работа в екип.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Цариградско шосе №159

Дата:

14.07.2021

Организация:

ЧЕЗ България ЕАД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЧЕЗ България ЕАД може да получите ТУК