СЛУЖИТЕЛ АВТОПАРК

EВРОМАРКЕТ е най-големият доставчик на индустриално оборудване и строителна техника в България. Компанията има офиси във всички големи градове в страната и е представител на световни лидери като Komatsu, Toyota BT, Ammann Compaction, Lincoln Electric, Gedore Tools, Mitutoyo Measuring и др.

Компанията търси служител във вътрефирмения рент-а-кар отдел.

Отговорности:
∙ Приема/предава автомобили за ползване от служители;
∙ Извършва обслужване /откарване на МПС до сервиз, ГТП и др./ и дребни ремонти /смяна на крушка, чистачка/ на МПС;
∙ Преглежда МПС за техническа изправност;
. Работи със специализиран фирмен софтуер.

Изисквания:
∙ Средно образование, средно специално техническо е предимство;
∙ Шофьорска книжка категория В, без нарушения, активен шофьор;
∙ Познания за устройство и поддръжка на автомобила; интерес към автомобилите;
∙ Организираност;
∙ Способност за работа с хора и под напрежение;
. Компютърна грамотност.

Компанията предлага:
∙ Работа в голяма и утвърдена компания;
∙ Работа в млад и приятелски екип от професионалисти;
∙ Въвеждащо обучение след започване на работа;
∙ Работно време от понеделник до петък, от 9 до 17.30 ч.;
∙ Месторабота: София, Казичене, ул. Околовръстен път 454;
∙ Осигурен служебен транспорт.

За да кандидатствате, изпратете автобиография и актуална снимка. Всички кандидатури ще бъдат разгледани в пълна конфиденциалност и само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Данните, които предоставяте доброволно, са лични данни по ЗЗЛД и подлежат на специална защита. Ние поемаме ангажимента да ги опазваме, съхраняваме и използваме само във връзка с регистрирането на Вашата кандидатура за работа.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Поддръжка и Сервиз
Транспорт и логистика
Шофьори / Куриери
Ремонт/инсталации/сервиз
Автомобили/ Автосервиз /Бензиностанции

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, Казичене, ул. Околовръстен път 454

Дата:

06.12.2017

Организация:

Евромаркет Груп АД

Повече информация за Евромаркет Груп АД може да получите ТУК