Фасилити мениджър за офис сграда

"Фърст Фасилити България" ЕООД, компания предоставяща на своите потребители пълен пакет от услуги в сферата на фасилити мениджмънта търси за своя офис в гр. София:

ФАСИЛИТИ МЕНИДЖЪР ЗА ОФИС СГРАДА

Основни отговорности и изисквания:

- Отговаря за комуникацията с наематели и подизпълнители;
- Отговаря за управлението и бюджетирането на сервизна такса;
- Изготвя месечни, тримесечни и годишни отчети и доклади;
- Изготвя годишен план за профилактична поддръжка;
- Лице за контакт пред инвеститора;
- Ръководи, координира и организира техническите дейности в обекта;
- Решава текущи технически въпроси;
- Контролира дейностите по техническата профилактика и поддръжка в сградата и прилежащите територии;
- Извършва контрол върху дейността на техническия и друг обслужващ персонал;
- Координира работата с фирми - подизпълнители, с които "Фърст Фасилити България" ЕООД има сключени договори за решаване на въпроси, свързани с профилактиката и поддръжката на съоръжения;
- Набавя и систематизира оферти, прави предложения за възлагане на технически задачи на външни фирми;
- Организира и контролира изпълнението на нормативните документи по здравословни и безопасни условия на труд, както за пожарна и аварийна безопасност за проектите, за които отговаря;
- Организира и контролира своевременната подготовка на техническата документация;
- Организира и контролира документирането на дейностите, осъществявани от "Фърст Фасилити България" ЕООД;
- Изпълнява и други възложени задачи, свързани с длъжността;

Изисквания:

- Висше образование;
- Владеене на английски език;
- Опит на подобна длъжност - не по-малко от 3 години;
- Прецизност и коректност при изпълнение на рабоните задтлжения;
- Инициативност и лоялност;
- Умение за работа в екип;

При проявен интерес и отговаряне на посочените изисквания ще се радваме да получим вашата автобиография с актуална снимка и препоръки, не по-късно от 4.12.2017 г.

Само с одобрените по документи кандидати ще бъде осъществен контакт.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул. "Н.Вапцаров" №55, ЕКСПО 2000, фаза IV

Дата:

20.11.2017

Организация:

"Фърст Фасилити България" ЕООД

Повече информация за "Фърст Фасилити България" ЕООД може да получите ТУК