КРЕДИТЕН КОНСУЛТАНТ

Ние сме небанкова финансова институция, лидер в отпускането на малки потребителски кредити. В своя дългогодишен опит на българския пазар сме се доказали като доверен и коректен партньор, както за нашите клиенти, така и за нашите служители.
За сформиране на нов екип търсим мотивирани личности за позицията Кредитни консултанти.
Вашите задачи и отговорности:

• Привличане на нови клиенти;
• Консултиране на клиентите, относно бързи потребителски кредити;
• Подготовка на документите на кандидатите за кредит;
• Персонално обслужване на клиентите в срока на договора;
• Органиизране на маркетингови активности в поверения район.
Какво Ви предлагаме:

• Възможност за кариерно развитие в доказана институция;
• Високо възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати - най-конкурентните комисионни в страната;
• Допълнителни бонуси;
• Индивидуално въвеждащо продуктово и търговско обучение;
• Работа на граждански договор + осигуровки;
• Гъвкаво работно време, подходящо както за хора, които търсят постоянна работа, така и за такива, желаещи допълнителен доход.

Изключително подходяща работа за студенти, пенсионери, майки с малки деца или работещи хора, търсещи допълнителни доходи.

Не се изисква предишен опит. Ние ще ви обучим.

За да кандидатствате, моля изпратете актуална Автобиография.

Тел. за връзка: 089 550 2 550

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Договор:
Граждански

Студенти/Стажанти, Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Консултантски услуги

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

20.11.2017

Организация:

Меритон

Детайли за организацията:

Повече информация за Меритон може да получите ТУК