Експерт обществени поръчки- София

От 20 години Изи Консулт e доверен партньор в предоставянето на персонализирани решения за подбор и управление на персонал. Стремежът ни да бъдем близо до всички участници в процесите и да отговорим на индивидуалните нужди на всеки клиент ни подтикна да изградим национално и международно присъствие с офиси в София, Пловдив, Варна, Бургас, Шумен, и Франкфурт.

За един от нашите партньори, търсим Експерт обществени поръчки, който да се присъедини към екипа им.

Основни изисквания към кандидатите:

• Висше образование с минимална образователно-квалификационна степен „бакалавър“ – специалност – в областта на социалните, стопанските, правните, природните и техническите науки, математиката и информатиката;

• Професионален опит в областта на обществените поръчки – над 2г.;

• Познаване на нормативната база - Закон за обществените поръчки (ЗОП), правилник за прилагане на Закон за обществените поръчки (ППЗОП) и Закон за гражданското въздухоплаване (ЗГВ);

• Опит в подготовката и провеждането на процедури по Закона за обществените поръчки;

• Отлично да владеят български и английски език (B2);

• Много добра компютърна грамотност - Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint);

Личностни качества:

• Способност за планиране и разпределяне на времето при работа с крайни срокове;

• Аналитично мислене и проучвателни умения;

• Инициативност и иновативност;

• Организираност, прецизност и адаптивност;

• Комуникативност и умение за работа в екип.

Основни задължения:

• Участва в подготовката и провеждането на процедури за възлагане на обществени поръчки по реда на ЗОП и ЗГВ;

• Ежедневно работи с Централизираната автоматизирана информационна система Електронни обществени поръчки (ЦАИС ЕОП);

• Взема участие в комисии за разглеждане, оценка и класиране на оферти във връзка с обществени поръчки по реда на ЗОП.

Компанията предлага:

• Дългосрочна работа в утвърдена компания с високи ценности и стандарти;

• Възможности за професионална реализация;

• Отлични условия на труд и приятна работна атмосфера;

• Мотивиращо възнаграждение;

• Медицинска здравна застраховка и други социални придобивки.

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте и ни изпратете Ваша актуална автобиография.

Нашите услуги са напълно безплатни за кандидатите.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

26.04.2024

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК