Преводач с немски език за Мерцедес-Бенц

Описание

Обява за работа от JobTiger.bg

Силвър Стар е новият официален представител и вносител на автомобили с марки Мерцедес - Бенц, Сетра и Фузо. В ролята си на такъв, започваме масирана кампания по разширяване на екипите и подобряване качеството на предоставяните услуги в България.

Ако владеете немски език на много високо ниво и искате да поддържате знанията си актуални,

ако умеете да комуникирате с лекота с германци и да постигате заложените цели,

ако автомобилите са интересни за Вас и искате да работите в официално представителство на премиум бранд,

ние Ви очакваме в екипа на Силвър Стар, клон София като:
ПРЕВОДАЧ С НЕМСКИ ЕЗИК ЗА МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ

Основни задължения на позицията:
- Извършване на писмени преводи на документи от и на немски език за каталози и брошури на Mercedes-Benz, FUSO и Setra
- Водене на бизнес кореспонденция и комуникация на немски език
- Изготвяне на фактури с SD-модул на SAP
- Разпределяне и преразпределяне (при необходимост) на поръчки за превод
- Работа с уеб-базирани платформи за връзка с преводачески софтуер
- Администриране дейността на отдел преводи

Изисквания към търсения кандидат:
- Владее свободно немски език (писмено и говоримо)
- Притежава висше образование
- Работи много добре с Adobe Reader, Excel, Word и PowerPoint
- Има много добра компютърна грамотност
- Е отговорен, организиран и умее да спазва срокове

Като предимство при подбора по документи ще се считат предишен опит в преводите и базови познания по английски език.

Предимствата за Вас:
- Ще работите на трудов договор при 5-дневна работна седмица, с пълно осигуряване и 25-дневен платен годишен отпуск
- Ще бъдете обучавани за работа със специализирани софтуери, вкл. SAP
- Ще получите възможност за дългосрочно и сигурно сътрудничество, както и частична координация на работата в отдела
- Ще имате шанса да работите за генералния представител на Mercedes-Benz, FUSO и Setra за България, докосвайки се до световни, ноу-хау стандарти на работа

Ако отговаряте на изискванията, можете да изпратите Вашата автобиография с актуална снимка на БЪЛГАРСКИ език до 12.12.2017г., като посочите референтния номер на позицията (Ueb_Sf_1117), за която кандидатствате!

Осъществяваме връзка само с одобрените по документи кандидати. Конфиденциалността на кандидатурите е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. гр.София

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

23.11.2017

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК