ТЕХНИК ТЕЛЕВИЗИЯ И ИНТЕРНЕТ (дневни смени/ без опит)- София

Изи Консулт сме българска консултантска компания, специализираща в управлението и развитието на човешки ресурси, подбор на персонал и работодател временна заетост.

За наш клиент – водеща компания в сектора на телекомуникациите, наемаме работници

Поради разширяването на дейността на фирмата, търсим да назначим:

ТЕХНИК – ТЕЛЕВИЗИЯ И ИНТЕРНЕТ за град София

Потърсете ни за повече информация: 0882 90 44 05

Позицията включва следните отговорности:
Цялостна поддръжка на интернет, телевизия и телефон;
Разрешаване на възникнали проблеми и аварии;
Инсталиране, монтиране, поддръжка и демонтаж на оборудване;
Отчитане на извършената работа;

Необходими са следните качества и умения:
Способност за работа в екип;
Спазване на поставените задачи в срок;
Средно образование;
Компютърни умения;
Валидна шофьорска книжка;
Познания в областта на информационните технологии и изграждането на кабелни мрежи ще се считат за предимство

Ако работите за нас, печелите следните предимства:
Трудов договор и пълни осигуровки;
Конкуретно възнаграждение: 1500 – 2100 чисто
Служебен автомобил;
Дневни смени на график;
Ще се присъедините към екип от специалисти;
Редовни обучения и получаване на сертификати;
Възможност за реализация и развитие;

Позицията е подходяща също за кандидати с опит като: техник, работник, кабелен техник, оператор, служител в производство, електроника и компоненти, зареждане, опаковане, подреждане, ремонт, монтажник, техническа поддръжка.

Ако смятате, че притежавате гореописаните качества за тази позиция, очакваме Вашата автобиография с актуална снимка.

Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 392/02.03.2022 за извършване на дейност като предприятие, което осигурява временна работа, валидно до 02.03.2027 г.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

14.09.2023

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК