Сервизен техник- Добрич

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент, търсим да назначим:

Сервизен техник

Отговорности и задължения:

* Извършва сервизни дейности на земеделска техника и своевременно подготвя документацията свързана с тях;
* Следи и контролира техническото състояние на сервизното оборудване и извършва ремонтни дейности при необходимост;
* Анализира причините за аварии и предлага решения за тяхното отстраняване;
* Инструктира клиента за правилната и безопасна работа с предаваната техника;
* Участва в провеждането на след сезонни инспекции и дава насоки на клиента;
* Участва в подготовката и провеждането на специализирани изложения, демонстрации и други инициативи, свързани с търговското представяне на Дружеството;
* Спазва правилника за вътрешния трудов ред и всички нормативни документи, свързани със сервизното обслужване;

Изисквания:

* Завършено средно или висше техническо образование в областта на селскостопанската механизация;
* Минимум 2 години опит на сходна позиция;
* Владеене на английски, немски или руски на работно ниво;
* Познаване на нормативните актове и изисквания за сервизно обслужване на земеделска техника;
* Свидетелство за управление на МПС.

Компанията предлага:

* Отлично възнаграждение;
* Допълнителни социални придобивки;
* Работно облекло;
* Работа на осем часа със стандартно работно време.
* Възможност за развитие в компания, лидер в своя бранш

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност и в съответствията с изискванията на ЗЗЛД. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. Добрич

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

08.12.2017

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК