МАШИННИ ОПЕРАТОРИ - С / БЕЗ опит- София

Описание

Manpower - Вашият партньор за успешна кaриера!

За наш партньор, търсим да назначим отговорни кандидати, които са готови да развиват потенциала си в разрастващо се автоматизирано производство:

ПОЛУЧАВАТЕ:

-> Отлично трудово възнаграждение;
-> Бонус за производителност;
-> Бонус за присъствие;
-> Ваучери за храна 200 лв.;
-> Допълнително заплащане за извънреден труд;
-> Осигурен транспорт;
-> Доплнително здравно осигуряване;
-> Автоматизирано производство;
-> Пълни осигуровки;
-> Обучение за работа с машини, роботи и системи;

ИЗИСКВАНИЯ:

-> Средно образование (при налично висше - профила се разглежда за по-високи позиции);
-> Умение за работа в екип;
-> Желание за работа с автоматизирани процеси;
-> Възможност за работа на смени е предимство.

ОТГОВОРНОСТИ:

-> Управление на автоматични процеси;
-> Изработване на детайли по зададен образец;
-> Контрол върху произведената продукция;
-> Следене за нормалната работа на производственото оборудване;
-> Стриктно спазване на изискванията за безопасност.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1600 до 3000 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

21.06.2024

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК