Специалист комуникация с клиенти с чужди езици (с опит)- София

Описание

Основни задължения на позицията:
Комуникация с чуждестранни клиенти по телефон, чат и имейл;
Подпомагане при възникването на проблеми от различно естество и предоставяне на информация;
Бързо разрешаване на проблемите и позитивнo отношение към клиентите.

Основни изисквания:
Високо ниво на владеене на един от следните езици - Италиански, Испански, Немски, Руски, Полски, Френски, Холандски, Чешки, Китайски или Румънски език;
Работно ниво на владеене на английски език;
Предишен опит в сферата на обслужването на клиенти;
Висока мотивация и желание за работа в динамична среда.

Ние ще Ви предложим:
Възможност за кариерно развитие в голяма многонационална компания;
Конкурентно възнаграждение и бонусна система;
Богат социален пакет;
Обучения и сертифициране на всички служители;
Приветлива и модерна офис среда на комуникативна локация.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал

Трудово възнаграждение:

От 2000 до 3000 лева на месец

Категория:

Консултантски услуги
Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

15.03.2019

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК