Специалист Обработка на Данни с Немски Език- Пловдив

Мястото е свободно за назначаване на хора с трайни увреждания по ЗХУ, за които органите на медицинската експертиза са установили степен на трайно намалена работоспособност/вид и степен на увреждане 50 и над 50 на сто. (ТЕЛК)

За нашия клиент - Инотек Интернешънъл АД, търсим да назначим:

Специалист Обработка на Данни с Немски Език

Твоите ежедневни задачи ще включват:

• Интензивна работа с компютър и специализирана база данни
• Търсене, редакция и компилиране на информация
• Осъществяване на качествен контрол и корекция на неточности

Компанията ще ти предложи:

• Работа на пълен работен ден (от 9:00 до 18:00)
• Обучителен курс по немски език
• Спокойна работна среда
• Приятелска атмосфера

Изисквания към кандидатите:

• Владеене на немски език ниво B2 – писмено и говоримо
• Владеене на английски език ново В1 - писмено и говоримо
• Умения за работа с база данни
• Умения за търсене, редакция и компилиране на информация от различни интернет източници
• Умения за работа с Майкрософт офис пакет (Outlook; Word; Excel)

Ако сме предизвикали интереса ти и искаш да се присъединиш към екипа, изпрати ни твоята актуална биография.

Ще се свържем с одобрените по документи кандидати за организиране на допълнителни срещи.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

06.11.2019

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК