Контрольор качество автомобилна индустрия

Ние сме българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешки ресурси, подбор на персонал и работодател временна заетост.

За наш клиент - световен лидер в производството на алуминиеви профили за автомобилната и строителната индустрия, набираме мотивирани кандидати за позицията

Локация:
София, Илиянци

Основни задължения:

· Работа в екип при спазване на инструкциите на прекия ръководител
· Контролира качеството и количеството на продукцията
· Работи в посока подобряване на продуктите и процесите.
· Спазва изискванията на безопасност на труда

Изисквания:

· Предишен опит като Контрольор качество ( НЕзависимо от бранша)
· Средно образование
· Готовност за работа на смени в екип - първа, втора и нощна
· Коректност и отговорност към работните задачи

Ние ще Ви предложим:

· Трудов договор с отлично възнаграждение: 1100 - 1250 лв
· Редовно заплащане и пълни осигуровки
· Ваучери за храна
· Месечни бонуси
· Осигурен транспорт

При интерес, моля обади се на тел: 0882 904 405 или изпрати директно своята автобиография!

Услугите на Изи Консулт са напълно безплатни за кандидатите.

Ако имаш роднини, приятели, познати, можеш да ни препоръчаш като споделиш линка към обявата или номера за контакт: 0882 904 405.

Позицията е подходяща за кандидати с опит като Контрол качество в : производство, автомобилен сектор, електроника и електротехника, автоматика, индустриални технологии и индустриален дизайн, машиностроене, автотранспортна техника, транспортни технологии и други.

Ще се свържем с всички кандидати, одобрени по документи.

Предоставените от Вас данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 190/ 02.03.2017 за извършване на дейност като предприятие, което осигурява временна работа, валидно до 02.03.2022 г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Автомобили/ Автосервиз /Бензиностанции

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

17.01.2018

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК