Служител склад- РЕДОВНА СМЯНА- Пловдив

Изи Консулт е една от най-големите български компании, специализирана в управлението на човешки ресурси и подбора на персонал.

За наш клиент - Водеща производствена компания, търсим да назначим:

Служител склад

Работно време : 08:00ч. до 17:00ч. от понеделник до петък

С подсигурен транспорт от следните населени места: гр. Пловдив (всички квартали), с. Граф Игнатиево, с. Труд, с. Строево

Отговорности:
Извършване на товаро-разтоварителна дейност;
Опаковане на продукти и подготовката им за изпращане;
Активна работа с всички звена в компанията, включително и с външни партньори свързани с логистика и складово стопанство.

Изискавания към кандидатите:
Релевантен опит;
Свидетелство за правоспособност за работа с мотокар/електрокар- предимство;
Средно образование;

Компанията предлага:
Трудов договор с отлично възнаграждение и пълни осигуровки;
Ваучери за храна - 200 лв на месец;
Месечен бонус;
Осигурен транспорт и работно облекло;
Допълнителни социални придобивки.
Кандидатствайте сега и станете част от първите хора, които ще се присъединят към екипа на компанията!

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017г

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1450 до 1450 лева на месец

Категория:

Работа в склад

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

05.01.2024

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК