Бизнес анализатор с Немски език- София

Описание

Основни задължения:
Давате специализирани решения на клиенти от цял свят, относно финансовите процеси и услуги – поръчки, такси, парични транзакции и др.
Поддържате високо качество на предлаганите финансови услуги, като проследявате и анализирате наличната информация, с цел предотвратяване на загуби
Разработвате статистически анализи и периодични репорти
Водите активна комуникация с клиенти и доставчици
Участвате активно при извършване на анализи и проучвания във връзка с оптимизирането на процесите в компанията, намаляване на финансовия риск и намаляване на разходите;
Обработвате транзакции със специализиран софтуер и проследявате тяхното изпълнение.

Изисквания:
Висше образование или опит в някоя от следните области: счетоводство, финанси, бизнес администрация;
Добри аналитични и комуникационни умения;
Отлично ниво на немски език;
Добро ниво на английски език;
Умения за работа с офис пакет, SAP, интернет - предимство;

Ние ще ви предложим:
Отлично месечно възнагражение;
Отични работни условия и удобна локация;
Възможност за кариерно развитие;
Допълнително социално осигуряване
Ваучери за храна, карта за фитнес
26 дни годишен платена отпуск
Възможност за работа от вкъщи.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. София