Продавач-консултант- Пловдив

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна, Бургас и Шумен.

За наш клиент една от най-големите и бързоразвиващи се компании в света на детската мода, търсим – Продавач-консултант.

Твоите отговорности:

• Консултира клиентите;
• Извършва касови операции;
• Подрежда новодошлата стока;
• Аранжира витрините.
Какво търсим в теб:

• Динамична и лъчезарна личност;
• Отлични комуникационни умения;
• Дизайнернски нюх;
• Точност и прецизност при изпълнение на задълженията;
• Екипен играч;
• Ценител на красивото и децата.
Компанията ще ти предостави:

• Дългосрочна работа и коректно отношение;
• Въвеждащо обучение и последващи такива, за повишаване на качеството на работа;
• Гъвкаво работно време на график;
• Работа в динамичен и сплотен екип;

В случай, че предизвикахме интереса ти, ще се радваме да получим твоя актуална Автобиография.
Услугите ни са напълно конфиденциални и безплатни за кандидатите!

Ще се свържем с одобрените по документи кандидати за организиране на допълнителни срещи.Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение №2339/30.08.2017.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

13.08.2021

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК