ШЛОСЕР /редовна смяна/- Русе

Easy Consult е българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешките ресурси.

За наш клиент - утвърдена производствена компания в град Русе

Наемаме: ШЛОСЕР

Какви са изискванията, за да кандидатстваш?

- Завършено средно образование /техническо е предимство/;
- Разчитане на конструктивна и технологична документация;
- Основни познания за видовете шлосерски инструменти и тяхното предназначение;
- Умения за работа с ръчни и електрически инструменти;
- Физическа издръжливост;
- Самодисциплина на работното място;
- Умения за работа в екип.

Какви са задълженията на тази позиция?

Позициониране и прихващане на детейли с машини за полуавтоматично или ръчно електродъгово, съгласно конструктивна документация.

Какво може да ти предложи фирмата?

- Стартово твърдо възнаграждение от 900лв. до 1200лв. (нето);
- Трудов договор с пълни здравни и пенсионни осигуровки;
- Работа на редовна смяна - 08:00 - 16:30 часа;
- Осигурен транспорт за служители от град Русе;
- Възможност за покриване на транспортни разходи за кандидати от други населени места.

Моля, изпращайте автобиографията си, като натиснете бутона "Кандидатствай за тази позиция". Ще се свържем с одобрените в срок от 5 работни дни.

Услугите на Изи Консулт са напълно безплатни за кандидати.

Ако имате роднини, приятели, познати, можете да ни препоръчате, като споделите линка към обявата.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.
Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 900 до 1200 лева на месец

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. Русе

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

11.11.2020

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК