Специалист работа с Клиенти (чат) с Италиански или Френски Език- Пловдив

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна и Бургас.

Нашият клиент е водеща мултинационална компания в областта на B2B комуникационни решения. Във връзка с успешното развитие на своя проект в гр. Пловдив търси квалифицирани и мотивирани личности за ролята на:

Специалист работа с Клиенти (чат) с Италиански или Френски Език

Ключови задължения:
Да намираш решения на клиентски запитвания;
Да предлагаш задълбочени познания за продуктите;
Мониторинг и ангажиране на потребителски въпроси;
Да осигуриш възможно най-доброто потребителско изживяване;
Работиш със специализиран софтуер.

Профил на кандидата:
Френски език на отлично ниво (B2-C1);
Английски език на много добро ниво (B2+);
Добри комуникативни умения;
Желание за развитие.

Компанията предлага:
Въвеждащо обучение;
Гъвкаво работно време - на смени;
Допълнителна здравна осигуровка, включваща и възстановяване на разходи за лекарства и дентални услуги;
Програма за възстановяване на разходите за образование и обучение;
Ваучери за храна от първия месец;
Бонуси за представяне;
Възможност за кариерно развитие в рамките на екипа;
Придобиване на опит в сферата на финансовите преводи;

Ако работата представлява интерес за Вас, изпратете ни Вашата биография.

Ще се свържем само с одобрените по CV кандидати. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Френски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

15.03.2022

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК