Брокер, инвестиционни имоти- Пловдив

Ние сме българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешки ресурси.

За наш клиент, водеща инвестиционна компания, търсим мотивиран специалист за ролята на:

Брокер, инвестиционни имоти

Вашата основна роля ще бъде подсигуряването на ефективни търговски операции по продажбата на портфолио от инвестиционни имоти.

Ключови отговорности:

• Следите и анализирате динамиката на релевантния пазарен сектор;
• Развивате бизнес контакти и организирате договорни отношения с потенциални партньори;
• Координирате оформлението на документите, съпровождащи сделките;
• Изготвяте необходимите справки и доклади.

Ключови изисквания:

• Сходен професионален опит;
• Търговски опит в сферата на имоти, B2B, инвестиции, активи и др. ще се счита за сериозно предимство;
• Висше образование;
• Английски език на добро ниво;
• Отлични комуникативни и презентационни умения;
• Организираност и ориентация към резултата;
• Готовност за командировки.

Предложението:

• Възможност да разгърнете професионалния си потенциал в успешна и утвърдена компания;
• Приятна и предизвикателна работна среда;
• Отлично възнаграждение с възможност за бонуси според постигнатите резултати.

Ако тази позиция представлява интерес за Вас и вашите умения и опит отговарят на нашите изисквания, моля изпратете автобиографията като натиснете бутона "Кандидатствай по тази обява".

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Easy Consult притежава удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Недвижими имоти

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

15.04.2019

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК