Координатор склад - резервни части

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента търсим да назначим координатор склад - резервни части за склада на компания занимаваща се с изграждане различни видове енергийни системи.

Основни задължения:

• Отговаря за приема на стоки и материали чрез складова програма;
• Приема заявки и осъществява поръчки на нужните резервни части;
• Съхранява и подрежда продукцията в склада;
• Извършва товаро-разтоварна дейност и управлява мотокар;
• Спазва условията за безопасност на труда;
• Поддържа чистота на работното мято.

Компанията предлага:

• Трудов договор на много добри условия за длъжността;
• Стандартно работно време;
• Комуникативно работно място;
• Работа в стабилна и бързо развиваща се компания;
• Сигурност и дългосрочност в трудовите отношения;

Изисквания към кандидата:

• Да е управлявал мотокар или електрокар;
• Опит с резервни части или в складовата дейност ще бъде предимство;
• Мотивация за работа;
• Организираност, отговорност и дисциплинираност;
• Внимание към детайли;
• Физическа пригодност за работа в склад;

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Работа в склад

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

21.02.2018

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК