Специалист обсужване на клиенти - отдел Логистика

За наш клиент, международна логистична компания, търсим да наемем мотивиран и амбициозен специалист за позицията:

Отговорности:

Водене на комуникация и обслужване на български и чуждестранни клиенти;
Приемане, регистриране, обработка и следене в системата на текущото изпълнение на получените от клиентите поръчки;
Въвеждане на навременна и точна информация за всяка сделка в специализирана система;
Следене за текущото изпълнение на поръчките, както и за коректното им отразяване във финализиране на сделки; координиране изпълнението им с фирмените изисквания и стандарти;
Обработване на данни и подготовка на периодични, специални и текущи справки и отчети

Изисквания:

Минимум 1 година професионален опит в логистиката;
Опит в работата с клиенти;
Висше образование;
Много добро владеене на английски език - писмено и говоримо;
Много добра компютърна грамотност;
Комуникативност и умения за работа в екип;
Умения за обслужване на клиенти;
Организираност, инициативност и експедитивност

Компанията предлага:

Фирмено обучение;
Възможности за продължаваща квалификация;
Мотивиращо възнаграждение;
Работа в професионален и динамичен екип;
Възможност за развитие в международна компания

Ако се разпознавате – кандидатствайте като изпратите автобиография.

Всички данни, предоставени от вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Регистрация в МТСП № 1557/06.03.2013 валидна до 06.03.2018 г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1500 лева на месец

Категория:

Транспорт и логистика
Контакт център (call centers)

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ж.к. Хладилника, Орел No 8, ет. 2, ап. 10

Дата:

22.02.2018

Организация:

ЕЙЧ АР ПРО